Get Adobe Flash player

Akademia Samoobrony Psychologicznej

ASP - zajęcia popołudniowe

    Cykl spotkań popołudniowych (5 spotkań) poświęcony praktycznemu treningowi umiejętności w zakresie rozpoznawania i radzenia sobie z nieuczciwością, kłamstwem i manipulacją ze strony innych osób.
Jak nie wejść w "toksyczne" relacje z innymi, jak radzić sobie z "trudnymi osobami", jak nie ulegać  wpływom grupy. Co decyduje o naszej odporności wobec  kłamstwa i manipulacji? Dlaczego niektóre osoby potrafią radzić sobie z nieuczciwością innych a inne stają się jej ofiarami?
  Każda z osób uczestniczących w zajęciach będzie miała okazję rozpoznać swoje słabe i mocne strony w tych obszarach oraz sporządzić swój 'indywidualny plan treningowy' na przyszłość.
Zajęcia łączą wiedzę z  zakresu psychologii ogólnej, psychologii społecznej i klinicznej z  metodami treningowymi charakterystycznymi dla psychologii procesu Arnolda Mindella.

prowadzący: Artur Urant , zgłoszenia i pytania dotyczące warsztatu Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 694-619-595

termin: kolejne czwartki od 30 stycznia 2014 w godz.18.00 do 20.30

miejsce: Warszawa

koszt: 180 zł za cały cykl